PKY-LAATU -yhteystiedot ja henkilöstö

Vuokatin toimipiste

PKY-LAATU
Kidekuja 2
88610 VUOKATTI

Puh 020 729 0600
toimisto@pkylaatu.fi
Y-tunnus: 1941371-0

Toimitilamme sijaitsevat teknologiapuisto Snowpoliksesta, jonka yhteydessä toimii Sokos Hotel Vuokatti. Nykyaikaisten toimistotilojen lisäksi rakennuksesta löytyvät kahvila-, ravintola-, sekä kokous-, opetus- ja seminaaritilat.

Etelä-Suomi

PKY-LAATU
Haapatie 10 G
04260 KERAVA

Laskutustiedot

Verkkolaskutustunnus: TE003719413710
OVT-tunnus: 003719413710
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj
Välittäjätunnus: 003701011385

Tekninen tuki

Ma - Pe klo 8:00-16:00
Puhelin: 020 729 0600
Sähköposti: yllapito@pkylaatu.fi


Myynti, koulutus, hallinto

Eino Simonen, koulutuspäällikkö
Gsm 040 752 9773
eino.simonen@pkylaatu.fi


Janne Simola, myynti, markkinointi
Gsm 044 988 4569
janne.simola@pkylaatu.fi



Helena Keränen, toimistopalvelut
020 729 0600
toimisto@pkylaatu.fi



Veera Niskanen, markkinointi,
viestintä
Gsm 040 718 6200
veera.niskanen@pkylaatu.fi



Pasi Korhonen, toimitusjohtaja
Gsm 0400 586 147
pasi.korhonen@pkylaatu.fi

Yhteistyökumppanit: Myynti, koulutus


Pekka Ovaska
Gsm 0400 430 527
pekka.ovaska@pkylaatu.fi



Markku Metsävuori
Gsm 040 564 1478
markku.metsavuori@pkylaatu.fi



Jari Karppinen
Gsm 044 2626 678
jari.karppinen@pkylaatu.fi



Anneli Ollilainen
Gsm 050 411 3523
anneli.ollilainen@pkylaatu.fi



Jarno Saarinen
Gsm 050 918 6432
jarno.saarinen@pkylaatu.fi



Ari Isohanni
Gsm 040 772 2211
ari.isohanni@pkylaatu.fi


Finlog Audit Oy

Ulkoinen auditointi


Jussi Lukkari, Lead Auditor
Gsm 0400 283 890
jussi.lukkari@pkylaatu.fi



Jyrki Auvinen, Lead Auditor
Gsm 0400 - 512 474
jyrki.auvinen@pkylaatu.fi