PKY-LAATU

Myynti, koulutus, hallinto

Eino Simonen, koulutuspäällikkö
Gsm 040 752 9773
eino.simonen@pkylaatu.fi



Helena Keränen, toimistopalvelut
020 729 0600
toimisto@pkylaatu.fi



Veera Niskanen, markkinointi,
viestintä
Gsm 040 718 6200
veera.niskanen@pkylaatu.fi



Marko Leinonen, IT -asiantuntija
Gsm 0400 774 357
yllapito@pkylaatu.fi



Pasi Korhonen, toimitusjohtaja
Gsm 0400 586 147
pasi.korhonen@pkylaatu.fi

Yhteistyökumppanit: Myynti, koulutus


Pekka Ovaska
Gsm 0400 430 527
pekka.ovaska@pkylaatu.fi



Markku Metsävuori
Gsm 040 564 1478
markku.metsavuori@pkylaatu.fi



Jari Karppinen
Gsm 044 2626 678
jari.karppinen@pkylaatu.fi



Anneli Ollilainen
Gsm 050 411 3523
anneli.ollilainen@pkylaatu.fi



Hannu Honkasalo
Gsm 044 040 0844
hannu.honkasalo@pkylaatu.fi



Laura Sahlbom
Gsm 0500 732 352
laura.sahlbom@pkylaatu.fi


Jani Pihl
Puh. 010 2399 062 I Vaihde 010 2399 060
Fax (07) 310 101 293 I jani.pihl@pkylaatu.fi


Finlog Audit Oy

Ulkoinen auditointi


Jussi Lukkari, Lead Auditor
Gsm 0400 283 890
jussi.lukkari@pkylaatu.fi



Jyrki Auvinen, Lead Auditor
Gsm 0400 - 512 474
jyrki.auvinen@pkylaatu.fi